Informacje

Tutaj zamieszczamy bieżące informacje.

W dniu 1 czerwca (sobota) wyjazd grup Mini Żabki i Bieszczadzkie Żabki na Festiwal do Przemyśla o godz. 7.00 z parkingu obok LO. Zabieramy stroje do Guzików, Korników (Mini Żabki), Gwiazdek, Ptaków (Bieszczadzkie Żabki), koszulki i bluzy zespołowe, jedzenie, picie. Planowany powrót 17-18. Guziki i Bieszczadzkie Żabki czeszą się w koka, a dzieci które tańczą tylko w Kornikach 1 płaskiego warkocza. Dzieci najprawdopodobniej otrzymają jakiś ciepły posiłek, ale na wszelki wypadek można wziąć kilka złotych na małą przekąskę.

 

 

W dniu 2 czerwca (niedziela) Koncert wszystkich grup. Zbiórka o godz. 15.30, a Foks o 14.00.

Kijanki zabierają czarne baletki i czarne getry. Po zatańczeniu kwiatuszków, należy ściągnąć dziecku czapkę i spodenki zielone i ubrać czarne getry. Finał dzieci tańczą w czarnych swoich getrach i zielonych sukienkach z Kwiatuszków wsadzonych w getry.  Uczesanie 2 warkocze. Po pierwszym tańcu (Chór grupy Foks) przebrane dziecko w strój należy przyprowadzić za scenę. Po skończonym tańcu Kwiatuszków, po przebraniu dziecka do Finału mogą dzieci iść oglądać inne grupy i po tańcu ptaków Bieszczadzkich Żabek należy dziecko za scenę przyprowadzić.

Mini Żabki zabierają stroje do Guzików, Korników i Finału (czerwone koszulki, czarne getry i czarne baletki lub napalcówki) uczesanie do wszystkich tańców 1 warkocz (bez ozdoby na włosy w guzikach).

Bieszczadzkie Żabki zabierają stroje do Gwiazdek, street dance, Ptaków i Finału ( zielone koszulki i czarne getry lub dresy, buty czarne). Uczesanie kok.

Foks zabiera stroje do Chóru, Let me fly , jazzu i finału (czarno-czerwone koszule, czarne getry i czarne napalcówki) Uczesanie wysoki kucyk.

Kolejność tańców:

 1. Chórzystki- Foks
 2. Gwiazdki (Bieszczadzkie Żabki)
 3. Guziki (Mini Żabki)
 4. Kwiatuszki ( Kijanki)
 5. Street dance (Bieszczadzkie Żabki)
 6. Let me fly (Foks)
 7. Duet Nikola i Wiktoria
 8. Korniki (Mini Żabki)
 9. Ptaki (Bieszczadzkie Żabki)
 10. Jazz (Foks)
 11. Finał (wszystkie grupy)

Prosimy aby dzieci gdy będą oglądały inne grupy nie stawały bezpośrednio przy scenie.