Instruktorki

Kierownik i instruktor

Od samego początku jest z nami Pani Alina Lis.T o ona założyła ten zespół w 1981 roku.Była nauczycielką nauczania zintegrowanego w Szkole Podstawowej w Lesku. Pani Alina ukończyła Uniwersytet Jagielloński Wydział Pedagogiczny i studia podyplomowe z zakresu nauczania początkowego. Przez wiele lat prowadziła w szkole autorski program z zakresu tańca. Dużą pomocą w prowadzeniu zespołu jest ukończona Państwowa Szkoła Muzyczna w Nowym Targu .Od 1992 jest kwalifikowanym instruktorem w zakresie tańca.

 Choreograf i instruktor

Pani Małgorzata Lis-Pasionek z tańcem jest zwiazana od najmłodszych lat. Pierwszy układ choreograficzny dla naszego zespołu opracowała w wieku 14 lat i współpracuje z nami do dzisiaj. Prowadzi również warsztaty w Mielcu, Cmolasie i Krakowie. W 2004 roku ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o specjalizacji taniec współczesny w Krakowie. A w 2007 roku ukończyła Uniwersytet Jagielloński wydział Prawa. Oprócz prowadzenia zajęć tanecznych jest adwokatem.

Pani Agnieszka Lis swoje wykształcenie do nauki tańca zdobyła  podczas Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego o specjalizacji taniec współczesny  w Krakowie w 2008 roku. Największą radość sprawia jej praca z dziećmi. W 2011 roku ukończyła Uniwersytet Jagielloński, kierunek Administracja, a w 2013 roku została absolwentką na kierunku prawo Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od września 2011 r. systematycznie pracuje z zespołem.