Sukcesy na Krośnieńskiej scenie

W wyjątkowym dniu 6 grudnia 2019 roku przywieźliśmy do Leska wyjątkowe nagrody. Podczas 27 Mikołajkowego Spotkania Tanecznego w Krośnie Mini Żabki tańcem „Korniki szkodniki” zajęły 1 miejsce, nagrodę jury młodzieżowego oraz voucher na uszycie kostiumów scenicznych w wysokości 500 złotych od firmy dance shop, natomiast Bieszczadzki Żabki tańcem „W ptasim świecie” wywalczyły III nagrodę. Był to ostatni festiwal w tym roku kalendarzowym.

Ogólnopolskie Andrzejkowe Spotkanie Taneczne zaliczamy do udanych

Święto Andrzeja, a więc 30 listopada spędziliśmy w Jaśle na Ogólnopolskich Andrzejkowych Spotkaniach Tanecznych. Zaprezentowaliśmy się w kategorii 7-11 lat w inscenizacji tanecznej i obie nasze prezentacje zyskały uznanie Jury. W kategorii duetów Zuzanna Bochnak i Martyna Lewandowska premierowym tańcem „Pod niebem” zajęły II miejsce, natomiast Mini Żabki tańcem „Korniki szkodniki” również zdobyły II miejsce. Radość była ogromna.

II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu

Tak ten czas szybko leci, że nie było kiedy wspomnieć o kolejnym Międzynarodowym sukcesie. 6 listopada 2019 roku Mini Żabki tańcem „Korniki szkodniki” zajęła II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Tanecznym „O Laur Rzecha” w Rzeszowie. Przed nią uplasował się tylko zespół z Litwy. Bieszczadzkie Żabki również bardzo atrakcyjnie się zaprezentowały. Festiwal odbył się w Filharmonii Rzeszowskiej, gdzie również nagrodzone zespoły wieczorem prezentowały się podczas Koncertu Galowego zakończonego wspólnym tańcem Finałowym.